Це ми

Історія та рух нашого Кубка, безпосередньо пов'язані та перетинаються з життям, розвитком і становленням української федерації риболовного спорту, досягненням визначних результатів на Чемпіонатах світу (Збірна України, єдина з 22-х країн-учасниць, яка ставала кращою на планеті 2 і більше разів, а саме 4-х кратні володарі золотих медалей).

Популярність

За однозначними оцінками спортсменів-риболовів України, компаній імпортерів та виробників риболовної та екіпірувальної продукції, власників рибальських інтернет-ресурсів, наш турнір є найбільш представницьким і престижним, та є головною подією риболовного року.
       На цей рік планується відібрати з більш 150 заявок, 100 спортсменів з усієї України, представників Молдови.

DSC_7191.JPG
DSC_8376.JPG

Унікальність

Унікальність і особливість даних змагань, полягає в проведенні наприкінці сезону, коли велика вірогідність впіймання трофейних екземплярів, а в наявності є відповідна інфраструктура (човневий парк, комфортабельна база, яка функціонує цілий рік), південне розташування акваторії. Тут можуть взяти участь як імениті спортсмени, чемпіони та призери світових першостей, переможці чемпіонатів і кубків України, так і «просунуті» рибалки-любителі. Величезна кількість номінацій створює інтригу і залучає кожного спортсмена в боротьбу до кінця, а глядача змушує переживати за свого фаворита, завдяки онлайн-трансляціям з постійним моніторингом турнірної таблиці і кадрами з води. Це унікальне інтернет-шоу, яким ми пишаємося і розвиваємо щороку. Нагородження та підведення підсумків проходить вже в форматі вечірнього шоу, де яскрава атмосфера дружнього спілкування еліти рибальського човнового спорту, законодавців мод і тенденцій разом зі звичайними любителями є апофеозом цього грандіозного заходу. Це і є справжнє  Гран-прі сезону "Дрофа фішінг".

"самое крутое и масштабное соревнование по ловле хищника в Украине! Рекомендую всем, кто его еще не посещал, обязательно поучавствовать!"

Анатолий Грибач

Сильнейшие соперники, красивейший водоем, лучшая база страны, самый высокий уровень проведения этому всему есть название- Nemiroff Fishing.
Поздравления призёрам и номинантам, благодарность участникам, организаторам и судейству!
Теперь как бы переждать зиму....)

Очередной долгожданный выезд, очередные яркие эмоции, впечатления и опыт. Речь идёт о «Nemiroff-Fishing» - самом захватывающем соревновании в сезоне лодочного спиннинга. Наверное, каждый осведомленный спортсмен-лодочник ждёт этого праздника, чтобы попасть в ту атмосферу дружеского соперничества. Т