Екіпажі 2019

1. Екіпаж «ContraBass» м. Одеса

Костянтин Дмитришин

Юрій Шполяр

2. Екіпаж «Нептун» м. Київ

Андрій Корф

Ігор Волинець

3. Екіпаж «Броварня Дрофа» м.Миколаїв-Ізюм

Валерій Булгак

Сергій Черненко

4. Екіпаж «SV_Fishing» Оdessa-Dubai

Руслан Федоров

Руслан Гашин

5. Екіпаж «Favorite Fishing club»

Вячеслав Годовиченко

Кривобок Руслан

6. Екіпаж "Рибальський Хутір" м. Херсон

Віталій Федоренко

Андрій Гордєєв

7. Екіпаж «Wildpike» м.Умань

Ігор Афанащенко

Олена Афанащенко

8. Екіпаж «Камыш» м. Херсон

Шилін Дмитро

Козирєв Павло

9. Екіпаж «ЭкоПроПлюс» м.Херсон

Русаков Олексій

Шам Олексій

10. Екіпаж «Два Кумца» м. Київ

Дмитро Сирко

Кафаров рафик

11. Екіпаж «AZURA» Херсон»

Роман Мієнко

Тарас Головань-Загнієвський

12. Екіпаж «SPRAT» м. Миколаїв-Київ

Осін Євген

Бєляєв Олексій

13. Екіпаж «Миколаїв» м. Миколаїв

Андрій Гречко

Максим Бундін

14. Екіпаж «Регион 48» м. Одеса

Ястремський Олексій

Діордієв Сергій

15. Екіпаж «Toirtap»

Валерій Кузенкін

Богдан Шевченко

16. Екіпаж «Mat Tiger»

Сергій Бернадзіковський

Логінов Ігор

17. Екіпаж «Варяги» м. Херсон

Олексій Товстокорий

Івашко Руслан

18. Екіпаж «Дельта Басс» м.Херсон

Юрій Юрченко

Юрій Юрченко

19. Екіпаж "Рыбацкий рай"

Чебан Кирил

Сімонов Кирил

20. Екіпаж "Zander" Odessa

Максим Кауфман

Володимир Лисенко

21. Екіпаж Запорожье

Євгеній Макогон

Павло Гіріч

22. Екіпаж «Успех» м.Херсон

Андрій Саяпін

Досенко Микола

23. Екіпаж «BONEFISH»

Валерій Лук’янов

Андрій Прудіч

24. Екіпаж «Южный ветер» м.Херсон

Кириченко Олександр

Остапенко Дмитро

25. Екіпаж «DOZOR Team» м.Київ

Сергій Артюх

Ілля Ігнатович

26. Екіпаж "Brothers" м.Херсон

Сергій Федоренко

Олексій Федоренко

27. Екіпаж "Zander Team" Odessa

Ян Удис

Олександр Пазинич

28. Екіпаж «Vilkovo-fishingclub» м. Одеса

Юрій Черниш

Сергій Дмитришен

29. Екіпаж «ZANDER COMANDER» м. Кропивницький

Андрій Лєбєдєв

Дмитро Бичко

30. Екіпаж «MAJOR CRAFT» м. Харків

Володимир Поляков

Спортсмен 2

31. Екіпаж «CarpZander»

Сергій Тесля

Олександр Борщев

32. Екіпаж «Fishing ROI»

Олексій Вагін

Генадій Бережной

33. Екіпаж «Зелений Світ» місто Лозова

Скарга Юрій

Єнікєєв Олексій

34. Екіпаж «Ялтинский рыболовный клуб» м. Ялта

Андрій Красовський

Олег Демидко

35. Екіпаж «JackPot» м.Київ

Сергій Одаренко

Лялін Олександр

36. Екіпаж «Фортіс Марін» м.Одеса

Максим Сергєєв

Олександр Солодкий

37. Екіпаж «POWERBOAT» м.Донецк

Кутана Миколай

Шевченко Володимир

38. Екіпаж «ПоБеда»

Зубков Антон

Ситник Вадим

39. Екіпаж «Hooligan boat servis» и. Київ

Незнайко Євген

Артем Мартьянов

40. Екіпаж "Tuna Lowerens" м.Київ

Орлов Юрій

Швабій Костянтин

41. Екіпаж «Mega Boss» м. Херсон

Боцман Ігор

Сьомік Олександр

42. Екіпаж «Tuna-Lucky Jonn» м. Київ

Корзенков Дмитро

Мельник Андрій

43. Екіпаж «Рибальський стан» м. Херсон

Дружинський Павел

Непомнящая Олена

44. Екіпаж «Bereg-Jigger» м. Київ

Галаш Дмитро

Вільчинський Олексій

В 2018 році три номінації 30000 грн.

Найбільший окунь

Перший впійманий окунь 1-й день

Перший впійманий окунь 1-й день

Переможці 2018 року

Перша впіймана щука

Організатори Кубка:
Олег: +38 (050) 315 63 50
Юрій: +38 (050) 315 63 75​
Безымянный-2.png
navionika_ukr.png
bereg+b2+обводка.png
дельта.png
джигер.png
рыбацкий рай.png
фаренгейт красн.png
Адміністратор Кубка:
Анна: +38 (099) 34 23 900
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle