Наші партнери

    Навіоніка - це компанія, яка задовольняє потреби людей в навігаційних технологіях

    Ми співпрацюємо тільки з найкращими світовими виробниками та надаємо тільки якісні продукти, послуги та сервіс. Уся наша продукція має сертифікати якості і покликана забезпечувати комфорт, безпеку і надійність у таких сферах використання, як морська, автомобільна, авіаційна, спортивна, портативна навігація і в повсякденному житті.

STRIKE PRO (Страйк Про) – одна з провідних тайваньських компаній, що розробляє і виробляє рибальські снасті. У виробничій програмі бренду -   більше 100 моделей воблерів і попперів в широкій колірній гамі, спінінги, волосінь, шнури і багато іншого.

З'явившись в 1973 році, як розробник і експортер риболовецьких приманок, фірма STRIKE PRO всі ці роки постійно вдосконалювалася, приділяючи особливу увагу таким основоположним критеріям як – професіоналізм, творчість, відповідальність, щирість і, звичайно ж, пристрасть до риболовлі.

Починаючи з виробництва блешень для іменитих європейських і американських брендів, накопичуючи досвід, розвиваючись і відстежуючи світові рибальські тенденції, Страйк Про, вже до 2000 року змогла перейти до випуску продукції під власним ім'ям.

Основним видом діяльності STRIKE PRO є науково-дослідна робота і проектування будь-якого виду приманок.

«Увага до деталей, Правильний баланс і Необхідна якість. Приманка повинна правильно виглядати. Правильно працювати. Працювати, починаючи з упаковки» - философия компании, приведшая к стремительному успеху марки среди рыболовов.

Спінінги Страйк про – це надійні рибальські інструменти, відмінний приклад якості і гармонійного дизайну за розумною ціною. Високі характеристики вудилищ STRIKE PRO, вже оцінили тисячі рибалок, більш ніж в 50 країнах світу.

Компанія AVA Energy є партнером компанії та торгівельної марки Solars у сфері будівництва та розвитку промислової та побутової сонячної енергетики.
Наші компанії виконують широкий перелік ліцензійованих робіт в галузі енергетики, в тому числі у високовольтних мережах. Також сферою нашої діяльності є системи зрошення для фермерських господарств та системи автоматизації виробництва.
Компанії Solars та AVA Energy є постачальниками якісного електрообладнання провідних виробників.
AVA Energy та Solars - це розумні енергетичні рішення та інвестиції у майбутнє!
Ми працюємо по всій території України.

Компанія «Грілекс» — офіційний дистриб’ютор в Україні грилів та барбекю брендів Char-Broil, Oklahoma Joe’s, Saber, FireMagic, Dancook, Gut Gas, Looftlighter.

 

Char-Broil (Чар-Бройл) – НАЙСТАРІШИЙ та НАЙБІЛЬШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВИРОБНИК грилів барбекю. Починаючи з 1948 року, більше 100000000 грилів

продано по всьому світу!

 

Char-Broil – СВІТОВИЙ ЛІДЕР, відомий невпинними інноваціями, представляє УНІКАЛЬНУ ТЕХНОЛОГІЮ TRU-Infrared, яка не тільки запобігає випадковим загоранням, але й надає стравам неповторний соковитий смак.

 

Ми впевнені, що ВІДМІННА ЯКІСТЬ, ІННОВАЦІЇ та ДОСТУПНА ЦІНА роблять грилі Char-Broil ідеальним для цінителів смачної якісної їжі

Flagman - Рыболовный интернет магазин. Все для рыбалки и отдыха. Flagman Интернет-магазин рыболовных снастей. Официальный представитель бренда "Azura" в Украине.  Сеть магазинов. Качественная продукция. Онлайн заказ.

зандер.png
  • Facebook

     Компания Fahrenheit является крупным украинским производителем одежды и термобелья. Мы используем качественное высокотехнологическое сырье от мировых производителей, что позволяет эксплуатировать одежду Fahrenheit в любых погодных условиях, чувствуя при этом себя комфортно и не скованно.

      Помимо своих уникальных защитных и практичных свойств, продукция Fahrenheit стильная и универсальная. Дизайнеры Fahrenheit приложили все усилия, чтобы в ассортименте товара вы с легкостью смогли купить термоодежду, подходящую для города, выезда на природу или серьезного похода.

азура тиф.png

Jigger Fishing - это интернет-магазин, специализирующийся на реализации рыболовных снастей, удочек, джиг-головок и других товаров для ловли как хищной, так и мирной рыбы. Их основным отличием является высокое качество: наши специалисты производят их самостоятельно с использованием всех современных технологий.

В магазине «Джиггер» вы найдете все необходимое для рыбалки в любой сезон.

Jigger Fishing Products – это гарантия высокой прочности и выносливости. Наш коллектив использует новейшие технологии в производстве, благодаря чему все наши товары всегда превосходят ожидания даже самых требовательных рыболовов.

Наша продукция по своим свойствам не уступает импортным моделям, но при этом стабильно радует своей ценой и качеством. Теперь рыбалка станет еще увлекательнее!

При необходимости наши специалисты помогут сделать правильный выбор. Ждем вам в нашем магазине!

Магазин «BEREG» – рыболовные снасти по лучшей цене

Интернет-магазин розничной сети «BEREG» ориентирован на удовлетворение потребительского спроса в сфере качественных снастей, аксессуаров и принадлежностей для рыбной ловли.

Сеть магазинов «BEREG» в Киеве - это выгодная возможность выбрать и приобрести все для рыбалки в Киеве и регионах. Наше сотрудничество будет взаимовыгодным – для магазина приобретение еще одного увлеченного покупателя-рыболова.

лагодаря большому выбору товаров вы сможете сделать свой рыболовный отдых более увлекательным, получить уникальные возможности в виде качественных принадлежностей и аксессуаров.