Екіпажі 2020

1.Екіпаж «Zander Comander»м. Кропивницький-Каховка
Андрій Лебедев/Грибач Анатолій
2. Екіпаж "AVA Energy" м.Херсон
Русаков Олексій / Шам Олексій
3. Екіпаж «Major Craft-Zetrix» м. Харків
Тесля/ Антон Зубков
4. Екіпаж «Автомагістраль південь» м. Херсон
Дмитро Шилін/ Івашко Руслан
5. Екіпаж "Рыбацкий Рай" м.Одеса
Чебан Кирило/ Сімонов Кирило
6. Екіпаж «Lucky John» м. Київ
Дмитро Корзенков/ Андрій Мельник
7. Екіпаж ««Успех» м. Херсон
Андрій Саяпін/Досенко Микола
8. Екіпаж «Vikkovo-fishing Club» м. Одеса-Миколаїв
Черниш Юрій/Сергій Дмитришен
9. Екіпаж «Powerboat»
Микола Кутана/Пазинич Олександр
10. Екіпаж «Jack Pot- Power Boat» м.Київ
Лялін Олександр/ Сергій Одаренко
11. Екіпаж «Запоріжжя-Рибальский стан"»

м. Запоріжжя-Херсон
Дружинський Павел/ Гіріч Павло
12. Екіпаж «Дрофа Темний птах» Миколаїв-Ізюм
Валерій Булгак/ Сергій Черненко
13. Екіпаж «“Южный ветер» м. Херсон
Олександр Кириченко/Дмитро Остапенко
14. Екіпаж «Fishing ROI» м. Харків
Олексій Вагін/ Бережной Генадій
15. "Brothers" Херсон
Сергій Федоренко/ Олексій Федоренко
16. Екіпаж «Зелена стрикоза» м. Лозава
Юрій Скарга/ Буря Ігор
17. Екіпаж «Zander» м.Одеса
Володимир Лисенко/ Максим Кауфман
18. Екіпаж «TunaLowrance» м.Київ
Костянтин Швабій/ Орлов Юрій
19. Екіпаж «Hooligan Boat service» м.Київ
Євген Незнайко/ Мартьянов Артем
20. Екіпаж «Jigger» м.Київ
Вільчинський Олексій/Спортсмен 2
21. Екіпаж «MEGABOSS» м. Херсон
Сьомік Александр/Ігор Боцман
22. Екіпаж «Берег» м. Київ
Дмитро Галаш/Бичко Дмитро
23. Екіпаж «AZURA» м. Київ
Погостінський Кирил/Кононенко Олег
24. Екіпаж «Fishing Drugs-Fishbo» м.Київ
Юрій Левашов/Трихліб Олексі

25. Екіпаж «Грілекс» м.Херсон
Херсон Негруца-Мельниченко
26. Екіпаж «Техно Экспресс» м.Херсон
Юрченко Юрій/Юрченко Юрій
27. Екіпаж «Fish Stalkers» м. Київ
Мацуй Денис/Мацуй Марина
28. Екіпаж «ViDi Lex» м. Обухів
Антонюк Денис/Бєляєв Дмитро
29. Екіпаж «Охота на рыбалку» м.Київ
Пахолюк Віталій/Федеров Олексій
30. Екіпаж «Fish List» м. Херсон

Роман Мієнко/ Тарас Головань-Загнієвський

31. Екіпаж «Веселый Роджер» м. Одеса
Солодкий Олександр/Максим Сєргєєв
32. Екіпаж «Strike Pro» м. Одеса
Шполяр Юрій/ Дмитришин Костянтин
33. Екіпаж «Одиссей» м.Краматорськ
Меликян Мхитар/Владимир Шевченко
34. Екіпаж «Mat Tiger»
Логінов Ігор/Сергій Бернадзіковський
35. Екіпаж «Невгамовні» м. Миколаїв-Одеса
Андрій Гречко/Володимир Гребенюк
36. Екіпаж «WildPike» м.Умань
Ігор Афанащенко/Олена Афанащенко
37. Екіпаж «Нептун» м.Київ
Волинец Игор/ Корф Анатолій
38. Екіпаж «SPRAT»
Федоров Руслан/Бєляєв Олексій
39. Екіпаж «Шеремет-Strike Pro» м.Київ/Одеса
Шеремет Катерина/ Шеремет Михайло
40. Екіпаж «Zander Team»
Ян Удіс/Спортсмен 2
41. Екіпаж «BONEFISH»
Андрій Прудіч/Володимир Моісеєнко
42. Екіпаж "Varangians" м.Херсон
Товстокорий Олексій /Ніколаєнко Дмитро
43. Екіпаж «Toirtap» м. Гола Пристань
Кузенкін Валерій/ Лєбєдєв Євген
44. Екіпаж «Azart Fishing» м. Дніпро
Белік Антон/Белік Валерій
45. Екіпаж «NikFisher» м. Миколаїв
Бундін Максим/ Юда Анатолій
46. Екіпаж "Zander Team" м. Ялта
Красовський Андрій/ Демидко Олег
47. Екіпаж "Fish Hunter" м. Херсон
Кривобок Руслан/Вадим Хоруженко
48. Екіпаж  "Два Кумца" м.Київ
Рафик Кафаров/Сирко Дмитро
49. Екіпаж "Баракуда"
Микола Бєлов / Олександр Користов
50. Екіпаж «Хижий лящ» м.Київ

Семенов Олексій/Корінчевський Дмитро

 

 

Екіпаж "Істок"

В 2018 році три номінації 30000 грн.

Найбільший окунь

Перший впійманий окунь 1-й день

Перший впійманий окунь 1-й день

Екіпаж "Камыш"

«Перший спійманий окунь 40 см. І більше сантиметрів в перший день»

Екіпаж «Миколаїв»

 «Перша спіймана риба 70 см. І більше сантиметрів в перший день»

Організатори Кубка:
Олег: +38 (050) 315 63 50
Юрій: +38 (050) 315 63 75​
2_5357433593897420227.png
navionika_ukr.png
азура тиф.png
bereg+b2+обводка.png
GRILLEX_Logo_2018.01.26_UKR_exp.png
джигер.png
Rybalka_TV_Logo_White_on_Blue_C.png
єлектрики.png
фаренгейт красн.png
Адміністратор Кубка:
Анна: +38 (099) 34 23 900
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle